Правила розміщення оголошень


Не дозволяється розміщати на ajur.com.ua оголошення наступного змісту:

 1. Продаж товарів та надання послуг, заборонених чинним законодавством.
 2. Предмети, продавати які користувач не має права. Заборонено продаж товарів і надання послуг, за якими на нашу адресу був направлений офіційний запит від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.
 3. Алкогольні напої; тютюнові вироби; самогонні апарати; продукція, що містить етиловий спирт.
 4. Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини та інгредієнти, що використовуються для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби та похідні з них продукти.
 5. Сексуальні послуги, проституція, види масажу: еротичний, тантричний, лінгама; будь-які товари сексуального призначення.
 6. Будь-які оголошення про знайомство, дружбу, легкі стосунки, а також сайтів знайомств.
 7. Браконьєрські обладнання та інструменти (електровудки, сітки, капкани та подібне знаряддя), а також послуги з їх виготовлення.
 8. Товари медичного призначення, лікарські препарати, ветеринарні препарати, стероїди, анаболіки, віагра. Якщо ви продаєте БАДи, обов'язково зазначайте в тексті оголошення той факт, що препарат є біологічно активною добавкою.
 9. Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму та подібне).
 10. Продукти харчування з вичерпаним терміном придатності.
 11. Крадене майно, контрабандні товари, митний конфіскат.
 12. Транспортні засоби, що знаходяться у розшуку; без документів.
 13. Пропонування послуг з працевлаштування (згідно ЗУ «Про зайнятість населення») дозволяється тільки безкоштовно для претендента, з працевлаштуванням в Україні. Всі пропозиції від посередників щодо працевлаштування за кордоном повинні мати відповідну ліцензію або наказ Міністерства соціальної політики України. Номер та серія ліцензії, або дата та номер наказу обов'язково зазначаються в описі оголошення.
 14. Пропонуванням агентської діяльності, торгового представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторов, пропонування (навчання) заробітку на фондових ринках.
 15. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; пропозиції послуг свінгер-клубів; ескорт-послуги; веб-моделями; перекладачі/перекладачки в шлюбні агентства; збирання ручок, конвертів вдома та інше.
 16. Сумнівні пропозиції роботи, в тому числі в мережі Інтернет, без вказаного виду діяльності, посади, фізичної адреси і прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти на дому, робота без вкладень, пасивний дохід і подібне).
 17. Будь-яка зброя та комплектуючі до неї, включаючи пневматичну, метальну і сигнальну зброю, крім вихолощеної з сертифікатом МВС. Якщо ніж, лук, арбалет та інші види метальної зброї не є холодною зброєю, Вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС про те, що цей товар не є холодною зброєю. Згідно ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" всі пропозиції виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї тощо повинні мати ліцензію в описі оголошення або у вигляді фото.  Мисливська вогнепальна зброя бувша в користуванні може продаватись з приписом «лише під дозвіл МВС».
 18. Бойові транспортні засоби.
 19. Вибухові, піротехнічні речовини та матеріали.
 20. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокові пристрої, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спеціальні засоби, що містять препарати сльозогінної та подразливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами.
 21. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку, інші засоби негласного отримання інформації (мікронавушники, брелоки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинник-камера та подібні засоби); предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби).
 22. Антирадари, рамки-шторки, антипрослушки, антижучки, засоби, що запобігають прослуховуванню, детектори жучків і подібні технічні пристосування.
 23. Програмне забезпечення, клони додатків.
 24. Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
 25. Державні нагороди.
 26. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати.
 27. Іноземна валюта та/або інші валютні цінності (за винятком продажу для нумізматичних цілей).
 28. Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.
 29. Діючі (у тому числі з вичерпаним терміном дії) або які мають силу державні посвідчення особи та документи будь-яких країн світу (паспорти, id-картки, посвідчення водія, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії, проїзні квитки, іменні білети на футбол, документи на транспорт, оформлені (активовані) сім-карти та т. п.), а також бланки цих документів.
 30. Виготовлення та продаж номерних знаків (стандартних, елітних, іменних та подібних). Послуга відмотування/намотування пробігу автомобіля, а також приладів.
 31. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
 32. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій.
 33. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці. Парсинг: пропозиція послуг і програмного забезпечення.
 34. Тварини, рослини та комахи (в тому числі опудало або частини тварин), занесені до Червоної книги будь-якої країни. Оголошення про продаж тварин, вирощених в розплідниках, але внесених до Міжнародної Червоної книги, або списку міжнародної конвенції СІТЕС, має обов'язково містити: правильне та повне найменування тварини, назву розплідника та/або посилання на офіційний сайт розплідника.
 35. Шкірка, роги, кінцівки та опудала рідкісних видів тварин та тварин під загрозою зникнення.
 36. Бивні слона, мамонта, ікла моржа, зуб кита (кашалота) не у виробі.
 37. Дорогоцінні метали (продаж, купівля), дорогоцінне каміння (продаж, купівля) та напівдорогоцінне каміння (продаж, купівля) не у виробі.
 38. Бази даних, що містять персональні дані (анкетні).
 39. Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.
 40. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя чи зазіхають на честь, гідність та ділову репутацію громадян та юридичних осіб.
 41. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, «Кредит за годину. Без застави та поручителів»; «Допомога в платіжних системах»; «Продаж/обмін підтвердженого податкового кредиту» тощо).
 42. Шахрайство, вимагання, прохання чи пропонування матеріальної допомоги та підтримки в будь-якій формі, у тому числі оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «надам матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» та подібне.
 43. Універсальні ключі для вхідних дверей, для різних замків, та пропозиції їх виготовлення.
 44. Предмети із зображенням нацистської, комуністичної символіки, крім антикваріату в рубриці Колекціонування.
 45. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (привороти, заклинання, гадання, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, зцілювання, екстрасенси тощо), а також особисті рукописи з цієї тематики.
 46. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару/послуги та його опису; або перераховані всі товари, які продаються в цьому магазині, наприклад: «Ми - інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники, праски, телевізори та ін.»).
 47. Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь у будь-яких аукціонах, лотереях, мітингах тощо.
 48. Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції баз оригінального програмного забезпечення.
 49. Облікові записи месенджерів, адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж.
 50. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.
 51. Вживана білизна (труси, бюстгальтери, боді, панчохи, колготки, корсети).
 52. Продаж громадських організацій, політичних партій, рухів, фондів.
 53. Коробки від планшетів, мобільних телефонів, ноутбуків без пропозиції продажу самого гаджету.
 54. Шпаргалки (годинники-шпаргалки, ручки-шпаргалки та інше).
 55. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.
 56. Консультування, посередництво, допомога і т.д. в питаннях в'їзду на територію проведення АТО і тимчасово окупованих територій.


При регулярних порушеннях правил роботи сайту обліковий запис блокується без попередження.